Balustrady do samodzielnego montażu

Nasze systemy balustrad NIERDZEWNY BALKON świetnie sprawdzą się w przypadku gdy będą Państwo chcieli w szybki i bezpieczny sposób zamontować barierę bez konieczności wykonywania zbędnych i długotrwałych czynności. Nowoczesne rozwiązania naszej firmy pozwolą Państwu przymocować indywidualnie wybraną balustradę na balkonie lub tarasie. Dzięki temu, że ciągle śledzimy najnowsze trendy w branży budowniczej, mają Państwo gwarancję, że produkt będzie charakteryzował się wyjątkowym designem oraz ogromną odpornością na różnorodne czynniki.

Każda balustrada jest wyceniana indywidualnie na podstawie ilości elementów konstrukcyjnych, jednakże w tej kwestii pomagamy zoptymalizować koszty inwestycji poprzez dobór elementów z najkorzystniejszym stosunkiem jakości materiałów do ceny. Abyśmy mogli sprawnie i bez problemów wycenić koszty wybranej balustrady do samodzielnego montażu potrzebne nam będą użyteczne zdjęcia lub szkice miejsca, gdzie będzie ona zamontowana. Balkony możemy kosztorysować online za pomocą rozbudowanego kalkulatora, który znajdziesz w zakładce WYCEŃ I ZAMÓW BALUSTRADĘ. Po zaakceptowaniu wyceny przygotowujemy projekt i szczegółową instrukcję, która pomoże prawidłowo i precyzyjnie zamontować daną konstrukcję. W tym celu prosimy też o określenie długości odcinków i materiałów, które użyte będą do budowy całego zestawu do samodzielnego montażu.

Balustrady balkonowe do samodzielnego montażu

Dziś nowoczesny balkon to przede wszystkim nieszablonowy styl oraz funkcjonalne rozwiązania. Nasze balustrady balkonowe do samodzielnego montażu z pewnością nadadzą niezwykłego charakteru niejednemu mieszkaniu. Warto także pomyśleć o odpowiedniej aranżacji. Podstawę powinny stanowić tu estetyczne elementy, które będą dobrze komponować się na tle całego budynku. Jeśli chodzi o zabudowy, najbardziej popularne są te w wersji ramowej. Powodem jest głównie niższy koszt ich wykonania. Są to systemy przesuwne, w których ramy okienne stanowią najczęściej profile z aluminium. Jako przeszklenia można stosować różnorodne kolory szyb.

Balustrady nierdzewne do samodzielnego montażu

Nowoczesne balkony coraz bardziej wpisują się we współczesną architekturę. Produkty te są coraz częściej produkowane z materiałów, które nadają się do ponownego użytku. Jeśli chodzi o kwestię zagospodarowania, dobrze jest spersonalizować balkon swoimi pomysłami. Oznacza to, że możemy np. ustawić na nim pufę lub skrzynię, która będzie pełnić funkcję zarówno użytkową, jak i funkcjonalną. Będziemy mogli umieścić w niej np. poduchy lub inne balkonowe drobiazgi. Poza tym będzie mogła stać się dodatkowym miejscem do siedzenia, a nawet stolikiem. Ciekawym i z pewnością niecodziennym rozwiązaniem będzie także wykorzystanie specjalnej donicy z podświetleniem, taki dodatek będzie doskonałym pojemnikiem na rośliny, jednocześnie nadając balkonowi niezwykle przytulnej atmosfery po zmroku.

Tworząc swój balkon wspólnie z naszą firmą NIERDZEWNY BALKON, będziecie mieli Państwo gwarancję najwyższej jakości materiałów. Ten kawałek budynku stanie się niezwykłą oazą wypoczynku, a także estetycznym elementem całego domu. Dzięki naszej nowoczesnej witrynie internetowej mają Państwo okazję już teraz zapoznać się z całą ofertą balustrad balkonowych w przystępnych cenach.

Potrzebujesz pomocy? zapraszamy

Porozmawiaj z jednym z naszych doradców +48 602 77 11 47 w celu uzyskania dodatkowych informacji lub wypełnij formularz kontaktowy.