Barierki szklane, balustrady balkonowe ze szkła zewnętrzne na uchwytach punktowych - Nierdzewnybalkon.pl

Zapraszamy do skorzystania z poniższego kalkulatora, za pomocą którego poznacie Państwo cenę balustrady z wypełnieniem szklanym ze stali nierdzewnej w gatunku AISI 304 do samodzielnego montażu. Służymy fachową poradą jak najlepiej zamocować balustradę.


W poniższej wycenie znajdą Państwo możliwość dwojakiego wykończenia balustrady: Satyna i Poler. Z uwagi na walory estetyczne, które w przypadku wykończenia Poler, zostają zachowane przez dużo dłuższy okres, nasza firma zaleca stosowanie tego rodzaju wykończenia.
0° INFORMACJE NA TEMAT SZKŁA


   * SZKŁO ESG 44.2 FL/FL (8.76mm) Folia b/b BEZBARWNE
   * SZKŁO ESG 44.2 FL/FL (8.76mm) Folia MAT MLECZNE
   * SZKŁO ESG 44.2 FL/FL barwiony (8.76mm) Folia b/b BRĄZOWE
   * SZKŁO ESG 44.2 FL/FL barwiony (8.76mm) Folia b/b GRAFITOWE


Szkło termicznie hartowane zgodnie z normą PN-EN 12150. Szlif trapezowy polerowany

1° Typ balkonu - Wybierz typ balkonu do wyceny:
2° Typ mocowania
3° Wymiary balkonu - podaj wymiary balkonu w centymetrach*:


cm


cm


cm


cm

* Podaj wymiary surowego balkonu, wymiar poręczy zostanie wyliczony automatycznie4° Dodatki

Rodzaj wypełnienia
Rodzaj szkła:
Mocowanie do ściany:
Grubość ocieplenia: cm
Mocowań do ściany:
Wykończenie:
Wysokość balustrady:
Śruby do kotwiczenia slupów:
Klej do stali nierdzewnej:
5° Ilość zamawianych sztuk

Wpisz ilość sztuk:
Cena balustrady: BRUTTO
Cena dotyczy kompletnego zestawu balustrad balkonowych do samodzielnego montażu z rur fi 42.4x2 (słupki i poręcz) wypełnienia fi 12.

Cena transportu będzie ustalana indywidualnie na podstawie adresu dostawy oraz całkowitej wagi i ilości towaru.

Wypełnij poniższe dane i wyślij do nas zamówienie balustrady do samodzielnego montażu. Jeżeli wybierzesz formę płatności przelewem, na podany poniżej adres e-mail wyślemy FV, na podstawie której będziesz mógł dokonać płatności.


Po złożeniu zamówienia technik naszej firmy skontaktuje się z Państwem między godziną 9:00 a 15:00 w dniu roboczym w celu doprecyzowania szczegółów zamówienia lub naniesienia niezbędnych poprawek.


Realizacja zamówienia standardowego trwa do 14 dni roboczych. Wysyłka towarów odbywa się najczęściej za pośrednictwem firmy UPS.
Na podany adres email wysłany zostanie link do śledzenia statusu wysyłki po nadaniu paczki. Po wysyłce skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia nadania.

Adres dostawy Podaj dane na które zostanie wysłana przesyłka:

Dane kontaktowe

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Dane płatnika WprowadĽ dane płatnika:

Rodzaj Płatności Wybierz preferowany sposób płatności:*W niektórych przypadkach firma może zażądać zaliczki
713394
Wpisz tutaj kod, który jest wyżej.
*pole wymagane

Balustrady szklane na uchwytach punktowych

Szklane balustrady są świetnym wyborem jeśli chodzi o innowacyjne i dekoracyjne rozwiązania. Od klasycznych różnią się przede wszystkim niezwykłą przeźroczystą konstrukcją. Zazwyczaj stosuje się je w budynkach charakteryzujących się nowoczesną architekturą, jednakże montaż w starszych wnętrzach także nie powinien sprawiać kłopotu. Balustrady ze szkła łączą w sobie wiele funkcji. Po pierwsze nieszablonowe wzornictwo – nowoczesna szklana bariera z pewnością nie ujdzie uwadze żadnej osobie przechodzącej obok. Rodzaj zastosowanego materiału ogranicza do minimum zagrożenie dla zdrowia osób przebywających w pobliżu oszklenia. Dodatkowo, specjalna technika produkcji pozwala na ograniczenie ewentualnych szkód wynikających z niespodziewanego wydarzenia, takiego jak pożar czy uderzenie. Mocna folia między szybami zabezpiecza szkło przed rozsypaniem przy ewentualnym stłuczeniu. Balustrady szklane na uchwytach punktowych charakteryzują się przede wszystkim niezwykłą elegancją. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu można je zamontować niemal w każdym wnętrzu.

Barierki ze szkła na uchwytach punktowych

Barierki stanowią nieodłączny element schodów. Przede wszystkim ich zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom poruszającym się po nich. Współczesne modele charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz niecodziennym wzornictwem. Jeśli chodzi o materiał wykonania – najczęściej stosowana jest tutaj stal wysokiej jakości, szkło oraz aluminium. Wersje drewniane także są popularne, jednakże w większości przypadków montuje się je we wnętrzach charakteryzujących się bardziej klasycznym stylem. Firma NIERDZEWNY BALKON poleca w szczególności barierki ze szkła na uchwytach punktowych dla osób, które poszukują nietuzinkowych rozwiązań. Ten rodzaj ochrony cechuje się przede wszystkim niezwykłą łatwością montażu. Poza tym istnieje możliwość przymocowania produktu na dwa różne sposoby. W pierwszym przypadku bariera przykręcana jest od góry platformy balkonowej (żaden element nie wystaje poza obręb balkonu). Drugi sposób to mocowanie do czoła. Konstrukcja przykręcana jest do bocznych ścianek platformy balkonowej. Takie rozwiązanie automatycznie powiększa przestrzeń użytkową i pozwala np. na ustawienie większego stolika lub siedziska. Jeśli chodzi o ceny, pierwszy sposób z pewnością jest tańszy, jednakże przy wyborze warto wziąć pod uwagę przede wszystkim funkcjonalność i ergonomię danej konstrukcji.

Balustrady szklane zewnętrzne na uchwytach punktowych

Szklane balustrady charakteryzują się różnorodnymi sposobami mocowań. W większości przypadków wybór odpowiedniego zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Do najpopularniejszego sposobu należy z pewnością punktowe. Ten rodzaj gwarantuje odpowiednią stabilność i bezpieczeństwo całej konstrukcji. W naszej ofercie oprócz balustrad szklanych, znajdziesz inne, stworzone z niezwykłą pasją produkty balkonowe najlepszej jakości. Dzięki naszej nowoczesnej witrynie, możesz zapoznać się z całą ofertą nowoczesnych konstrukcji już teraz.