Nowoczesne balustrady zewnętrzne ze stali nierdzewnej z wypełnieniem pionowym - Nierdzewnybalkon.pl

Wyceń online Balustrady pionowe ze stali nierdzewnej

Zapraszamy do skorzystania z poniższego kalkulatora, za pomocą którego poznacie Państwo cenę balustrady z wypełnieniem pionowym ze stali nierdzewnej w gatunku AISI 304 do samodzielnego montażu. Służymy fachową poradą jak najlepiej zamocować balustradę.


W poniższej wycenie znajdą Państwo możliwość dwojakiego wykończenia balustrady: Satyna i Poler. Z uwagi na walory estetyczne, które w przypadku wykończenia Poler, zostają zachowane przez dużo dłuższy okres, nasza firma zaleca stosowanie tego rodzaju wykończenia.

1° Typ balkonu - Wybierz typ balkonu do wyceny:
2° Typ mocowania
3° Wymiary balkonu - podaj wymiary balkonu w centymetrach*:


cm


cm


cm


cm

* Podaj wymiary surowego balkonu, wymiar poręczy zostanie wyliczony automatycznie4° Dodatki

Rodzaj wypełnienia:
Mocowanie do ściany:
Wykończenie:
Wysokość balustrady:
Śruby do kotwiczenia slupów:
Klej do stali nierdzewnej:

* Poręcz i Słupki : OKRˇGŁE φ42 lub KWADRAT 40x40
Wypełnienie pionowe φ12 . Rurki w odstępach co około 12 cm . Poprzeczki poziome φ25 . Poręcz φ42 . Słupki φ42 co około 1metr5° Ilość zamawianych sztuk

Wpisz ilość sztuk:
Cena balustrady: BRUTTO
Cena dotyczy kompletnego zestawu balustrad balkonowych do samodzielnego montażu z rur fi 42.4x2 (słupki i poręcz) wypełnienia fi 12.

Cena transportu będzie ustalana indywidualnie na podstawie adresu dostawy oraz całkowitej wagi i ilości towaru.

Wypełnij poniższe dane i wyślij do nas zamówienie balustrady do samodzielnego montażu. Jeżeli wybierzesz formę płatności przelewem, na podany poniżej adres e-mail wyślemy FV, na podstawie której będziesz mógł dokonać płatności.


Po złożeniu zamówienia technik naszej firmy skontaktuje się z Państwem między godziną 9:00 a 15:00 w dniu roboczym w celu doprecyzowania szczegółów zamówienia lub naniesienia niezbędnych poprawek.


Realizacja zamówienia standardowego trwa do 14 dni roboczych. Wysyłka towarów odbywa się najczęściej za pośrednictwem firmy UPS.
Na podany adres email wysłany zostanie link do śledzenia statusu wysyłki po nadaniu paczki. Po wysyłce skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia nadania.

Adres dostawy Podaj dane na które zostanie wysłana przesyłka:

Dane kontaktowe

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Dane płatnika WprowadĽ dane płatnika:

Rodzaj Płatności Wybierz preferowany sposób płatności:*W niektórych przypadkach firma może zażądać zaliczki
585725
Wpisz tutaj kod, który jest wyżej.
*pole wymagane

Balustrady pionowe ze stali nierdzewnej

Wytrzymałe balustrady pionowe ze stali nierdzewnej to jedne z najchętniej wybieranych produktów, jeśli chodzi o barierki balkonowe. Popularności temu rodzajowi poręczy przysporzyła z pewnością ich nieskomplikowana budowa oraz szeroki zakres zastosowania. Współczesne modele charakteryzują również odpowiednią wytrzymałością, co gwarantuje bezproblemowe użytkowanie oraz wyjątkową estetykę przez długie lata. Konstrukcję nośną tego rodzaju balustrady stanowi rama z rur (słupki i pochwyt) o średnicy zazwyczaj 50 mm. Mocowanie odbywa się poprzez przykręcenie do podłoża kotwami osadzonymi chemicznie. W zależności od sposobu mocowania balustrady (od góry czy z boku) stosowane są kotwy M16 lub M12. Wypełnienie tutaj stanowią pionowe pręty o małej średnicy, osadzone w dwóch rurkach poziomych. Te z kolei mocowane są do słupków za pomocą łączników systemowych. Balustrady skonstruowane w ten sposób przeznaczone są przede wszystkim do pomieszczeń, w których przebywają dzieci bez dozoru, gdyż uniemożliwiają wspinania się oraz wypadnięcie.

Balustrady pionowe zewnętrzne

Balustrady pionowe charakteryzują się między innymi wysoką odpornością na niekorzystne działanie różnorodnych czynników atmosferycznych. Konstrukcja nierdzewna profili jest stosunkowo lekka i jednocześnie wytrzymała, co pozwala na łatwą i precyzyjną obróbkę. Specjalnie zaprojektowane profile systemów balustradowych NIERDZEWNY BALKON nie wymagają spawania, jednocześnie umożliwiając szybką, bezpieczną i czystą instalację konstrukcji. Wszystkie połączenia między elementami stworzone zostały przy pomocy spawów lub wkrętów, co znacznie przyspiesza montaż i pozwala w razie potrzeby zdemontować całą konstrukcję bez jej uszkodzenia. Nowoczesne balustrady pionowe zewnętrzne powinny mieć dobrze zaprojektowaną konstrukcję. Oznacza to, że powinna rozłożyć w odpowiedni sposób całe obciążenie oraz zapewnić bezpieczeństwo użytkowania. Jeśli chodzi o wysokość barierki, powinna mieć taki rozmiar aby uniemożliwić np. wypadnięcie przez nią dziecka. Ważna jest tu także odpowiednia szerokość między poziomymi słupkami – nie powinna być zbyt duża.

Balustrady z wypełnieniem pionowym

Nierdzewne balustrady z wypełnieniem pionowym zapewniają nie tylko wymaganą trwałość i wytrzymałość, ale również decydują o wyglądzie elewacji i współtworzą jej charakter. Propozycja naszej firmy to różnego typu wypełnienia kompatybilne z systemem profili balustrad. Zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa słupki przy każdej konstrukcji naszej bariery są mocowane na płycie balkonowej bądź do jej czoła z możliwością przesłonięcia całego pasa stropowego. Firma NIERDZEWNY BALKON zapewnia także szeroki wybór poręczy najlepszej jakości w przystępnych cenach. Zapoznaj się już teraz z całą ofertą, a następnie wybierz produkt idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb.