Balustrady szklane na rotulach mocowane punktowo do samodzielnego montażu - Nierdzewnybalkon.pl

Wyceń online Balustrady szklane na rotulach

Zapraszamy do skorzystania z poniższego kalkulatora, za pomocą którego poznacie Państwo cenę balustrady na Rotulach do samodzielnego montażu. Służymy fachową poradą jak najlepiej zamocować balustradę.


0° Rodzaj Szkła - Wybierz typ szkła:

SZKŁO ESG 66.2 FL/FL (13.52mm) Folia b/b m2
Szkło termicznie hartowane zgodnie z normą PN-EN 12150
Szlif trapezowy polerowany1° Typ balkonu - Wybierz typ balkonu do wyceny:
2° Typ mocowania
2° Wymiary balkonu - podaj wymiary balkonu w centymetrach*:


cm


cm


cm


cm

* Podaj wymiary surowego balkonu, wymiar poręczy zostanie wyliczony automatycznie3° Dodatki

Rodzaj szkła:
Mocowanie do ściany:
Wykończenie:
Dodatki:
Wysokość balustrady:
4° Ilość zamawianych sztuk

Wpisz ilość sztuk:
Cena balustrady: BRUTTO
Cena dotyczy kompletnego zestawu balustrad balkonowych do samodzielnego montażu na rotulach.
Cena transportu: 31 PLN BRUTTO

WYLICZONA KWOTA UWZGLĘDNIA KOSZT WYSYŁKI (31 PLN brutto)

Wypełnij poniższe dane i wyślij do nas zamówienie balustrady do samodzielnego montażu. Jeżeli wybierzesz formę płatności przelewem, na podany poniżej adres e-mail wyślemy FV, na podstawie której będziesz mógł dokonać płatności.


Po złożeniu zamówienia technik naszej firmy skontaktuje się z Państwem między godziną 9:00 a 15:00 w dniu roboczym w celu doprecyzowania szczegółów zamówienia lub naniesienia niezbędnych poprawek.


Realizacja zamówienia standardowego trwa do 15 dni roboczych. Wysyłka towarów odbywa się najczęściej za pośrednictwem firmy UPS.
Na podany adres email wysłany zostanie link do śledzenia statusu wysyłki po nadaniu paczki. Po wysyłce skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia nadania.

Adres dostawy Podaj dane na które zostanie wysłana przesyłka:

Dane kontaktowe

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Dane płatnika Wprowadź dane płatnika:

Rodzaj Płatności Wybierz preferowany sposób płatności:*W niektórych przypadkach firma może zażądać zaliczki
*pole wymagane

Balustrady szklane na rotulach

Rotule to specjalny rodzaj mocowań punktowych. Są to swoiste śruby, które wkręcane są w boczną powierzchnię schodów, jednocześnie podtrzymując całą konstrukcję. Balustrady szklane na rotulach są bezpieczne tylko w przypadku gdy ich konstrukcja została wykonana w prawidłowy sposób. Wytrzymałe szkło i stabilne mocowanie to podstawa jeśli chodzi o ten rodzaj barierek. Szklana tafla wykorzystana w balustradzie powinna być hartowana, posiadać dwie warstwy oraz specjalną folię, która zabezpieczy w przypadku pęknięcia. Warto wiedzieć, że szkło hartowane jednowarstwowe w przypadku rozbicia rozsypuje się na niebezpieczne drobne kawałki. Barierka z niego wykonana nie jest trwała, a w konsekwencji może doprowadzić do groźnego wypadku. Warto więc wybierać modele zabezpieczone odpowiednim materiałem, który stanowić będzie gwarancję wytrzymałości.

Balustrady szklane na rotulach do samodzielnego montażu

Żeby dobrać odpowiednią barierkę, oprócz specjalnej folii, należy mieć na uwadze jeszcze kilka innych kwestii. Ważna jest odpowiednia grubość szkła. Powinna być ona dostosowana do wielkości tafli i sposobu jej zamontowania. Przy balustradach całoszklanych zamontowanych do stropu lub bocznych powierzchni schodów należy dobrać szkło o grubości 88.4 (dwie warstwy szkła o grubości 8 mm oraz 4 warstwy folii) lub 10.10.4 (dwie warstwy szkła o grubości 10 mm i 4 warstwy folii). Balustrady tego rodzaju mogą być wykonywane bez poręczy, jednakże tutaj strop musi być odpowiednio gruby. W przypadku cieńszej platformy, należy dodatkowo wykonać elementy stalowe, które wzmacniają całą konstrukcję. Jeśli chodzi o cieńsze szkło (66.4 lub 55.4) możemy zastosować je w przypadku montażu poręczy i słupków do powierzchni ściennej (poręcze mogą być skonstruowane ze stali nierdzewnej lub drewna). Nasze balustrady szklane na rotulach do samodzielnego montażu charakteryzują się przede wszystkim łatwością dopasowania do każdego rodzaju schodów. Przymocowanie ich do balkonu także nie będzie stanowić problemu.

Balustrada na rotulach

Balustrada na rotulach to tylko jeden produkt z rozbudowanej oferty naszej firmy. Wszystkim klientom proponujemy najnowsze rozwiązania konstruktorskie jeśli chodzi o balkony. Nierdzewne materiały, z których tworzymy nasze produkty gwarantuję odpowiednią wytrzymałość i estetykę przez długie lata. Oferujemy korzystne cenowo produkty, dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Nasza firma NIERDZEWNY BALKON proponuje najwyższej jakości usługi, począwszy od fazy projektowania, poprzez przyjęcie odpowiednich rozwiązań technicznych, doboru okuć aż do montażu. Pomożemy zrealizować każdy nawet najbardziej odważny pomysł i projekt, jednocześnie dbając aby klient otrzymał praktyczny i funkcjonalny produkt, który służyć będzie przez długi czas. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy fachową pomocą w każdej kwestii. Zapraszamy na naszą stronę sklepową już teraz w celu zapoznania się z naszą całą ofertą.