Firma

Nasza firma posiada bardzo duże doświadczenie w produkcji i montażu balustrad balkonowych ze stali nierdzewnej.

Nasze produkty wykonujemy tylko ze stali nierdzewnej wysokiej jakości z możliwością wykończenia dwóch rodzajach powierzchni: szlif-satyna lub poler-lustro. Materiał ten w połączeniu z drewnem, szkłem i kamieniem daje w efekcie końcowym wyjątkowy wyrób. Jest on nacechowany estetyką, trwałością, elegancją i nowoczesnym wzornictwem, które nadaje mu niepowtarzalny charakter.

Do przygotowania każdego projektu podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę wszelkie sugestie i pomysły naszych klientów. Stosujemy wypracowane sposoby wykonania i zamocowania balustrad, biorąc pod uwagę przeznaczenie i obowiązujące przepisy.

Nasi klienci to instytucje, firmy budowlane, deweloperzy ale w głównej mierze są to osoby prywatne które zwracają szczególną uwagę na jakość wykonania a to jest dla nas najważniejszym priorytetem. Natomiast głównym naszym celem jest zadowolenie każdego klienta co ma przełożenie na realizację nowych projektów.

Potrzebujesz pomocy? zapraszamy

Porozmawiaj z jednym z naszych doradców +48 602 77 11 47 w celu uzyskania dodatkowych informacji lub wypełnij formularz kontaktowy.