Balustrady nierdzewne, balustrady szklane, tarasowe - Nierdzewnybalkon.pl

NIERDZEWNY BALKON

Marka NIERDZEWNY BALKON należąca do firmy CHROM-MET to ogromne doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych balustrad balkonowych ze stali nierdzewnej. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją oraz montażem innowacyjnych barier z najlepszej jakości materiałów. W projektowanie i konstrukcję naszych produktów wkładamy całą swoją pasję do tworzenia wyjątkowych przedmiotów, dlatego też charakteryzują się one tak niezwykłą precyzją wykonania.

Wszystkie balustrady wykonujemy wyłącznie ze stali nierdzewnej wysokiej jakości z dodatkową opcją wykończenia w zakresie dwóch rodzajów powierzchni: szlif-satyna lub poler-lustro. Połączenie materiału tego rodzaju z drewnem, szkłem lub kamieniem pozwala osiągnąć niesamowity wizualny oraz estetyczny efekt. Konstrukcja taka cechuje się ogromną wytrzymałością, elegancją oraz trwałością przez długie lata, nadając jednocześnie całemu budynkowi nieszablonowego, eleganckiego charakteru.

ILOŚĆ ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

%

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

DZIAŁAMY NIEPRZERWANIE OD

Dla nas najważniejsza jest radość Klienta z fachowo wykonanego zlecenia, dlatego też wszystkie nasze projekty realizowane są na podstawie indywidualnych wytycznych. Podczas tworzenia balustrady bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie oraz pomysły naszych kontrahentów, nawet te najbardziej nietuzinkowe. Rozumiemy, że bezpieczeństwo to podstawa, dlatego przy tworzeniu naszych produktów stosujemy wypracowane sposoby konstrukcji i mocowania balustrad z jednoczesnym uwzględnieniem najnowszych obowiązujących przepisów prawa budowlanego.

Dzięki naszej nowoczesnej witrynie internetowej każdy może w dowolnej chwili zapoznać się rozbudowaną ofertą oraz sprawdzić cenę danego produktu. Warto też tu wspomnieć, że jako jedyna firma posiadamy tak profesjonalny i rozbudowany konfigurator do wycen i zamówień on-line, dzięki któremu każdy z łatwością ustali indywidualne parametry zakupu. Ogromne grono naszych Klientów stanowią nie tylko osoby prywatne, lecz także duże instytucje, firmy budowlane oraz developerzy. Jeśli więc i Ty chciałbyś dołączyć do setek zadowolonych Klientów, skontaktuj się z nami już teraz, zapraszamy.

Potrzebujesz pomocy? zapraszamy

Porozmawiaj z jednym z naszych doradców +48 784 900 330 w celu uzyskania dodatkowych informacji lub wypełnij formularz kontaktowy.