Balustrady balkonowe francuskie

Zapraszamy do skorzystania z poniższego kalkulatora, za pomocą którego poznacie Państwo cenę balustrady typu Portefenetre ze stali nierdzewnej w gatunku AISI 304 typu 40x40 lub φ42 do samodzielnego montażu. Służymy fachową poradą jak najlepiej zamocować balustradę.


W poniższej wycenie znajdą Państwo możliwość dwojakiego wykończenia balustrady: Satyna i Poler. Z uwagi na walory estetyczne, które w przypadku wykończenia Poler, zostają zachowane przez dużo dłuższy okres, nasza firma zaleca stosowanie tego rodzaju wykończenia.

1° Typ balustrady - Wybierz typ do wyceny:
2° Wymiary okna - podaj wymiary okna w centymetrach*:


cm

* Podaj wymiary surowego otworu okiennego, wymiar docelowy zostanie wyliczony automatycznie3° Dodatki

Ilość wypełnień:
Kotwiczenie chemiczne:
Grubość ocieplenia: cm
Wykończenie:
4° Ilość zamawianych sztuk

Wpisz ilość sztuk:
Cena balustrady: BRUTTO
Cena dotyczy kompletnego zestawu balustrad Portefenetre do samodzielnego montażu z rur fi42 lub profilu 40x40.

WYLICZONA KWOTA UWZGLĘDNIA TRANSPORT NA TERENIE RP

Wypełnij poniższe dane i wyślij do nas zamówienie balustrady do samodzielnego montażu. Jeżeli wybierzesz formę płatności przelewem, na podany poniżej adres e-mail wyślemy FV, na podstawie której będziesz mógł dokonać płatności.


Po złożeniu zamówienia technik naszej firmy skontaktuje się z Państwem między godziną 9:00 a 15:00 w dniu roboczym w celu doprecyzowania szczegółów zamówienia lub naniesienia niezbędnych poprawek.


Realizacja zamówienia standardowego trwa do 14 dni roboczych. Wysyłka towarów odbywa się najczęściej za pośrednictwem firmy UPS.
Na podany adres email wysłany zostanie link do śledzenia statusu wysyłki po nadaniu paczki. Po wysyłce skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia nadania.

Adres dostawy Podaj dane na które zostanie wysłana przesyłka:

Dane kontaktowe

Dane płatnika WprowadĽ dane płatnika:

Rodzaj Płatności Wybierz preferowany sposób płatności:*W niektórych przypadkach firma może zażądać zaliczki
*pole wymagane

Balustrady balkonowe francuskie

Balustrady balkonowe francuskie stanowią świetnie rozwiązanie, gdy nie mamy możliwości zamontowania standardowego rozwiązania (np. z powodu ograniczonego miejsca). Tego rodzaju balkony najłatwiej jest spotkać przy minimalistycznej architekturze nowoczesnych wielkich miast. W naszej ofercie dostępne są dwa typy balustrad francuskich – szklane oraz te skonstruowane z użyciem słupków ze stali nierdzewnej. Bariery tego typu montowane są zazwyczaj przy portfenetrach czyli tzw. oknach francuskich. Zabezpieczenie tego typu montowane jest po zewnętrznej stronie, gdzie występuje jedynie wąski parapet. Ze względu na specyficzny położenie tego typu barier, powinny być one zamontowane w profesjonalny sposób. Błędy montażowe wynikają najczęściej z braku doświadczenia ekip montażowych. Należą do nich np.: niezachowanie zaleceń dostawców systemów mocowań, nieodpowiednie dobranie odpowiednich odległości montażowych czy też przebijanie warstw izolacyjnych płyty balkonowej bez ponownego ich uszczelnienia. Brak liniowości w osadzaniu słupków pionowych oraz poręczy balustrady może doprowadzić w przyszłości do wypadku. Najlepszym sposobem na uniknięcie tego typu błędów i wad jest nawiązanie współpracy z renomowanym systemodawcą nierdzewnych balustrad, z fachową wiedzą i doświadczeniem. Firma NIERDZEWNY BALKON wspiera klientów już od wielu lat, oferując produkty najlepszej jakości, a także służąc pomocą wykwalifikowanych pracowników.

Balustrada na okno

Balustrada na okno może okazać się świetnym rozwiązaniem jeśli mamy w domu małe dziecko i chcielibyśmy zapewnić mu jak największe bezpieczeństwo. Poza funkcją ochronną, bariera taka może stanowić również element dekoracyjny. Współczesne modele charakteryzują się łatwością montażu oraz czyszczenia, co gwarantuje, że ich długotrwałe użytkowanie nie będzie stanowić żadnego problemu. Produkty tego rodzaju oferowane przez naszą firmę NIERDZEWNY BALKON można zamontować w domu samodzielnie, zaoszczędzając tym samym na kosztach. Wystarczy kilka prostych narzędzi aby przymocować odpowiednią balustradę okienną. W razie potrzeby służy fachową pomocą oraz doradztwem w każdej kwestii.

Balkon francuski balustrada

Francuski balkon, choć niepozorny może dodać niezwykłego uroku każdemu budynkowi. Krótko mówiąc, jest to bariera zabezpieczająca, przymocowana po zewnętrznej stronie drzwi balkonowych. Konstrukcja ta powinna cechować się przede wszystkim odpowiednią wytrzymałością. Ważną kwestię stanowi tu także odpowiednio dopasowany design. Nie zawsze wymagane jest zastosowanie konstrukcji wykonanej z poziomych słupków, czasem sprawdzi tylko pojedyncza tafla wytrzymałego szkła. Taki przeźroczysty balkon idealnie wkomponuje się w architekturę nowoczesnego domu lub mieszkania. Oprócz tego rodzaju barier, w ofercie naszej firmy znajdziesz także inne nieszablonowe rozwiązania. Jeśli więc szukasz produktu, który będzie stanowił połączenie wyjątkowej estetyki i funkcjonalności, zapoznaj się z naszą ofertą już teraz.