Barierki na taras, poręcze tarasowe, balustrady tarasowe zewnętrzne

Wyceń online Balustrady tarasowe szklane

Zapraszamy do skorzystania z poniższego kalkulatora, za pomocą którego poznacie Państwo cenę balustrady z wypełnieniem szklanym ze stali nierdzewnej w gatunku AISI 304 do samodzielnego montażu. Służymy fachową poradą jak najlepiej zamocować balustradę.


W poniższej wycenie znajdą Państwo możliwość dwojakiego wykończenia balustrady: Satyna i Poler. Z uwagi na walory estetyczne, które w przypadku wykończenia Poler, zostają zachowane przez dużo dłuższy okres, nasza firma zaleca stosowanie tego rodzaju wykończenia.

1° Typ balkonu - Wybierz typ balkonu do wyceny:
2° Typ mocowania
3° Wymiary balkonu - podaj wymiary balkonu w centymetrach*:


cm


cm


cm


cm

* Podaj wymiary surowego balkonu, wymiar poręczy zostanie wyliczony automatycznie4° Dodatki

Rodzaj wypełnienia
Rodzaj szkła:
Mocowanie do ściany:
Grubość ocieplenia: cm
Mocowań do ściany:
Wykończenie:
Wysokość balustrady:
¦ruby do kotwiczenia slupów:
Klej do stali nierdzewnej:
5° Ilość zamawianych sztuk

Wpisz ilość sztuk:
Cena balustrady: BRUTTO
Cena dotyczy kompletnego zestawu balustrad balkonowych do samodzielnego montażu.

Cena transportu będzie ustalana indywidualnie na podstawie adresu dostawy oraz całkowitej wagi i ilości towaru.

Wypełnij poniższe dane i wyślij do nas zamówienie balustrady do samodzielnego montażu. Jeżeli wybierzesz formę płatności przelewem, na podany poniżej adres e-mail wyślemy FV, na podstawie której będziesz mógł dokonać płatności.


Po złożeniu zamówienia technik naszej firmy skontaktuje się z Państwem między godziną 9:00 a 15:00 w dniu roboczym w celu doprecyzowania szczegółów zamówienia lub naniesienia niezbędnych poprawek.


Realizacja zamówienia standardowego trwa do 14 dni roboczych. Wysyłka towarów odbywa się najczęściej za pośrednictwem firmy UPS.
Na podany adres email wysłany zostanie link do śledzenia statusu wysyłki po nadaniu paczki. Po wysyłce skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia nadania.

Adres dostawy Podaj dane na które zostanie wysłana przesyłka:

Dane kontaktowe

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Dane płatnika WprowadĽ dane płatnika:

Rodzaj Płatności Wybierz preferowany sposób płatności:*W niektórych przypadkach firma może zażądać zaliczki
aa

Wpisz tutaj tekst, który jest wyżej.
*pole wymagane

Balustrady tarasowe szklane

Balustrady tarasowe szklane świetnie sprawdzą na balkonach przynależnych do domów, mieszkań jak i biur lub budynków instytucji publicznej. Ich wielkimi atutami są: lekkość konstrukcji, modny design oraz uniwersalność zastosowań. Nieprzemijające piękno i urok szkła w zgodzie z harmonią łączymy ze stalą nierdzewną. Dzięki temu balustrady balkonowe wpasują się do stylu klasycznego, nowoczesnego oraz modernistycznego. Balustrady dostępne w naszym sklepie są przez nas projektowane zgodnie z potrzebami klientów, produkowane z najwyższej jakości materiałów i przystosowane do montażu. Ich efekt wizualny oraz oryginalność z całą pewnością wypełni każdy budynek nowoczesnym designem. Nasze balustrady zapewnią bezpieczną przestrzeń w oryginalny i modny sposób. Szkło nada przestrzeni lekkości, optycznie powiększy oraz stanie się nowoczesnym elementem dekoracyjnym.

Barierki tarasowe zewnętrzne

W zależności od projektu oraz wymagań klientów dobieramy różne sposoby montażu balustrad szklanych. Gwarantujemy, że doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy naszej firmy pomogą dobrać barierki tarasowe zgodnie z przepisami budowlanymi oraz specyfikacją. Dzięki nowoczesnej technologii produkcyjnej i doświadczeniu nasze balustrady są niezwykle piękne o trwałej konstrukcji, a także dostosowane do wizji oraz wymagań klientów. Nasze produkty idealnie wyglądają zarówno na dużych tarasach jak i nieco mniejszych, w domach oraz budynkach firmowych. Każda balustrada dostępna w naszym sklepie została zaprojektowana tak aby spełniać wymagania funkcjonalności oraz estetyki. Do produkcji każdego rodzaju balustrad wykorzystujemy długoletnie doświadczenie oraz najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że nasze balustrady będą służyć na każdym balkonie i tarasie przez długie lata. Nasz asortyment charakteryzuje się harmonijnym połączeniem nowoczesnego stylu delikatną linią.

Poręcze tarasowe

Jakoś poręczy balkonowych sprzedawanych w naszym sklepie oraz zadowolenie klientów to najlepsza reklama dla naszej firmy. Elementy ze stali nierdzewnej to najmodniejsze dodatki do wystroju wnętrza jak i budynku z zewnątrz. Stal nierdzewna jest bardzo odpornym materiałem, dzięki czemu niezależnie od zmieniających się warunków atmosferycznych pozostaje jak nowa. Zarówno szkło jak i metal to materiał bardzo łatwy w czyszczeniu oraz konserwacji. Z całą pewnością wybór balustrad w naszym sklepie będzie dobrą decyzją na lata. Wiemy, że często wybór zabezpieczeń na taras czy balkon sprawia trudności, dlatego też w razie wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni specjaliści z całą pewnością rozwieją Państwa wątpliwości. Na naszej stronie możesz również dokonać wyboru mocowań, kształtu, wielkości i wielu innych elementów oraz możesz sporządzić kosztorys wybranych balustrad i bez wychodzenia z domu je zamówić. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza szczegółową ofertą. Życzymy udanych zakupów.