Nowoczesne balustrady balkonowe poziome

Wyceń online Balustrady poziome ze stali nierdzewnej

Zapraszamy do skorzystania z poniższego kalkulatora, za pomocą którego poznacie Państwo cenę balustrady z wypełnieniem poziomym ze stali nierdzewnej w gatunku AISI 304 do samodzielnego montażu. Służymy fachową poradą jak najlepiej zamocować balustradę.


W poniższej wycenie znajdą Państwo możliwość dwojakiego wykończenia balustrady: Satyna i Poler. Z uwagi na walory estetyczne, które w przypadku wykończenia Poler, zostają zachowane przez dużo dłuższy okres, nasza firma zaleca stosowanie tego rodzaju wykończenia.

1° Typ balkonu - Wybierz typ balkonu do wyceny:2° Typ mocowania
3° Wymiary balkonu - podaj wymiary balkonu w centymetrach*:


cm


cm


cm


cm

* Podaj wymiary surowego balkonu, wymiar poręczy zostanie wyliczony automatycznie4° Dodatki

Rodzaj wypełnienia
Ilość wypełnień φ 12mm
Mocowanie do ściany:
Grubość ocieplenia: cm
Mocowań do ściany:
Wykończenie:
Wysokość balustrady:
Śruby do kotwiczenia slupów:
Klej do stali nierdzewnej:

* wypełnienia to poziome rurki pod poręczą widoczne na wizualizacji5° Ilość zamawianych sztuk

Wpisz ilość sztuk:
Cena balustrady: BRUTTO
Cena dotyczy kompletnego zestawu balustrad balkonowych do samodzielnego montażu z rur fi 42.4x2 (słupki i poręcz) wypełnienia fi 12.

Cena transportu będzie ustalana indywidualnie na podstawie adresu dostawy oraz całkowitej wagi i ilości towaru.

Wypełnij poniższe dane i wyślij do nas zamówienie balustrady do samodzielnego montażu. Jeżeli wybierzesz formę płatności przelewem, na podany poniżej adres e-mail wyślemy FV, na podstawie której będziesz mógł dokonać płatności.


Po złożeniu zamówienia technik naszej firmy skontaktuje się z Państwem między godziną 9:00 a 15:00 w dniu roboczym w celu doprecyzowania szczegółów zamówienia lub naniesienia niezbędnych poprawek.


Realizacja zamówienia standardowego trwa do 14 dni roboczych. Wysyłka towarów odbywa się najczęściej za pośrednictwem firmy UPS.
Na podany adres email wysłany zostanie link do śledzenia statusu wysyłki po nadaniu paczki. Po wysyłce skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia nadania.

Adres dostawy Podaj dane na które zostanie wysłana przesyłka:

Dane kontaktowe

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Dane płatnika Wprowadź dane płatnika:

Rodzaj Płatności Wybierz preferowany sposób płatności:*W niektórych przypadkach firma może zażądać zaliczki
aa

Wpisz tutaj tekst, który jest wyżej.
*pole wymagane
 

Balustrady poziome ze stali nierdzewnej

Chcesz ochronić swoje dzieci spędzające wiele godzin na balkonie? Dobrze byłoby oprócz zmiany elewacji zmienić też wygląd balkonu? Jeśli tak to świetnie trafiłeś. Oferuje różnego rodzaju balustrady na balkony oraz tarasy. Balustrady to świetny element ozdobny, który oprócz tej funkcji pełni również rolę zabezpieczającą. Zwłaszcza w domach, w których mieszkają dzieci bardzo ważną kwestią jest bezpieczeństwo na balkonie tak, aby dziecko nie wypadło. Odpowiednio dobrana balustrada odmieni również Twój balkon bądź taras w nowoczesne miejsce do wypoczynku i zabawy na świeżym powietrzu. Dokonując zakupu warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Nie tylko efekt wizualny jest ważny, ale także wytrzymałość, łatwość w utrzymaniu i konserwacji. Wszystkie te kryteria świetnie spełniają balustrady poziome ze stali nierdzewnej. Stal to bardzo trwały materiał, który gości w domach czy biurach w różnych postaciach. Zazwyczaj są wykonane z niej balustrady ale także barierki na schody. Materiał ten sprawdzi się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Dodatkowym atutem stali nierdzewnej jest to, że stała się niezwykle modna. Dzięki wysokiej zawartości chromu jest bardzo odporna na rdzę, co czyni ją nieskazitelną przez długie lata mimo zmian atmosferycznych. Stal to bardzo elegancki materiał wykończeniowy. Lśnienie oraz połysk dostępnej w naszym sklepie balustrady nada każdemu balkonowi klasy oraz nowoczesności. Świetnie dopasuje się zarówno do elementów szkła, kamienia, drewna czy też cegły, dzięki czemu nie musisz się martwić czy dana balustrada dopasuje się do elewacji. W trosce o potrzeby naszych klientów do wyboru pozostawiamy wykończenie balustrad. Mogą być wykończone polerem bądź satyną. Ze względu na atuty lepszym wykończeniem będzie poler. Balustrada tego typu jest łatwa w czyszczeniu oraz pozostaje na długo efektowna. Natomiast ta wykończona satyną jest nieco bardziej narażona na zarysowania czy zadrapania.

Nowoczesne balustrady zewnętrzne poziome

Balustrady ze stali nierdzewnej to trwałe i efektywne rozwiązanie. Dzięki możliwości dołożenia wypełnień oraz ustalenia wysokości każdy klient dobierze odpowiednią balustradę do swoich potrzeb. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu są bardzo trwałe. Dokładność oraz innowacyjne procesy produkcyjne dają gwarancję zadowolenia naszych klientów z efektu końcowego wykonania. Oferowane przez nas nowoczesne balustrady zewnętrzne poziome zapewnią najwyższy poziom bezpieczeństwa, są łatwe w czyszczeniu oraz konserwacji. Zaglądając na nasza stronę dajemy Ci możliwość łatwej wyceny oraz zamówienia balustrad. Wystarczy, że podasz typ balkonu, typ mocowania, wymiary, dodatki oraz ilość barierek i dowiesz się jaka jest cena twoich wymarzonych balustrad.