Barierki szklane, balustrady balkonowe ze szkła zewnętrzne na uchwytach zaciskowych - Nierdzewnybalkon.pl

Zapraszamy do skorzystania z poniższego kalkulatora, za pomocą którego poznacie Państwo cenę balustrady z wypełnieniem szklanym ze stali nierdzewnej w gatunku AISI 304 do samodzielnego montażu. Służymy fachowś poradą jak najlepiej zamocować balustradę.


W poniższej wycenie znajdą Państwo możliwość dwojakiego wykończenia balustrady: Satyna i Poler. Z uwagi na walory estetyczne, które w przypadku wykończenia Poler, zostają zachowane przez dużo dłuższy okres, nasza firma zaleca stosowanie tego rodzaju wykończenia.
0° INFORMACJE NA TEMAT SZKŁA


   * SZKŁO VSG 44.2 FL/FL (8.76mm) Folia b/b BEZBARWNE
   * SZKŁO VSG 44.2 FL/FL (8.76mm) Folia MAT MLECZNE
   * SZKŁO VSG 44.1 FL/FL barwiony (8.38mm) Folia b/b BRĄZOWE
   * SZKŁO VSG 44.1 FL/FL barwiony (8.38mm) Folia b/b GRAFITOWE


Bezpieczne szkło warstwowe(laminowane) wykonane zgodnie z normami PN-EN 14449;PN-EN 12543 1-6;PN-EN 12600. Szlif trapezowy polerowany

1° Typ balkonu - Wybierz typ balkonu do wyceny:
2° Typ mocowania
3° Wymiary balkonu - podaj wymiary balkonu w centymetrach*:


cm


cm


cm


cm

* Podaj wymiary surowego balkonu, wymiar poręczy zostanie wyliczony automatycznie4° Dodatki

Rodzaj wypełnienia
Rodzaj szkła:
Mocowanie do ściany:
Grubość ocieplenia: cm
Mocowań do ściany:
Wykończenie:
Wysokość balustrady:
¦ruby do kotwiczenia slupów:
Klej do stali nierdzewnej:
5° Ilość zamawianych sztuk

Wpisz ilość sztuk:
Cena balustrady: BRUTTO
Cena dotyczy kompletnego zestawu balustrad balkonowych do samodzielnego montażu z rur fi 42.4x2 (słupki i poręcz) wypełnienia fi 12.

Cena transportu będzie ustalana indywidualnie na podstawie adresu dostawy oraz całkowitej wagi i ilości towaru.

Wypełnij poniższe dane i wyślij do nas Oferta balustrady do samodzielnego montażu. Jeżeli wybierzesz formę płatności przelewem, na podany poniżej adres e-mail wyślemy FV, na podstawie której będziesz mógł dokonać płatności.


Po złożeniu zamówienia technik naszej firmy skontaktuje się z Państwem między godzinś 9:00 a 15:00 w dniu roboczym w celu doprecyzowania szczegółów zamówienia lub naniesienia niezbędnych poprawek.


Realizacja zamówienia standardowego trwa do 14 dni roboczych. Wysyłka towarów odbywa się najczęściej za pośrednictwem firmy UPS.
Na podany adres email wysłany zostanie link do śledzenia statusu wysyłki po nadaniu paczki. Po wysyłce skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia nadania.

Adres dostawy Podaj dane na które zostanie wysłana przesyłka:

Dane kontaktowe

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Dane płatnika WprowadĽ dane płatnika:

Rodzaj Płatności Wybierz preferowany sposób płatności:*W niektórych przypadkach firma może zażśdać zaliczki
aa

Wpisz tutaj tekst, który jest wyżej.
*pole wymagane
 

Balustrady szklane na uchwytach zaciskowych

Balustrady chronią przed niebezpiecznym upadkiem z balkonu, służą również jako wsparcie wewnątrz. Oprócz funkcji bezpieczeństwa pełnią również bardzo ważną funkcję ozdobną. Balustrady spotkasz wszędzie. W domach, na balkonach, na tarasach oraz w instytucjach użyteczności publicznej. Ich ponadczasowe zastosowanie oraz ciągle rosnące nowe wzory sprawią, że każdy z nas chce mieć idealną, wymarzoną balustrade. Jednymi z najpopularniejszych balustrad stały się balustrady szklane na uchwytach zaciskowych. Połączenie stali nierdzewnej oraz szkła stało się obiektem, który uwielbiają wszyscy projektanci wnętrz. Jest to wyjątkowo modne i nowoczesne rozwiązanie zarówno na balkony jak i na klatki schodowe. Z racji, iż świetnie prezentują się zarówno do tarasów betonowych jak i z kamienia czy drewna, bez obaw dopasują się do Twoich potrzeb. Balustrady ze szkła na uchwytach zaciskowych najchętniej wybierane są przez fanów stylu skandynawskiego, którzy lubią pełne światła i prostych form nowoczesną aranżację.

Balustrady szklane zewnętrzne na uchwytach zaciskowych

Balustrady szklane zewnętrzne na uchwytach zaciskowych to idealne rozwiązanie do twojego domu niezależnie od wielkości, szerokości czy kształtu balkonu. Szkło mocowane na uchwytach zaciskowych to piękne i trwałe rozwiązanie na każdy nowoczesny taras lub balkon. Zastosowane mocowanie jest bardzo bezpieczne, odporne na uszkodzenia oraz niezwykle urzekające. Trwałość naszych balustrad balkonowych daje pewność bezpiecznego użytkowania przez wiele lat. System zaciskowy to jeden z najczęściej wybieranych przez klientów uchwytów. Świetnie dopasowują się do całości projektu mieszkania, domu, budynku firmowego czy instytucji publicznej. Wysokiej jakości materiał z którego zostały wykonane oraz sposób produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa oraz jakości. Szkło w połączeniu z uchwytami zaciskowymi sprawi, że Twój balkon będzie elegancki, oryginalny oraz bezpieczny. Zakup balustrad w naszym sklepie to nie koszt tylko inwestycja. Posiadając wyjątkowe i bezpieczne “ogrodzenie” balkonu będziesz mógł poczuć się wyjątkowo, swobodnie i bezpiecznie na świeżym powietrzu bez wychodzenia z domu. Twoje dzieci bezpiecznie będą mogły obserwować przechodniów oraz bawić się godzinami.

Nowoczesne balustrady ozdobione odpowiednio dobranym oświetleniem bądź kwiatami z całą pewnością przykują wzrok sąsiadów i przechodniów. Każdy produkt z naszego sklepu pod względem jakości oraz efektu wizualnego daje gwarancję zadowolenia. Na naszej firmowej stronie po wyborze interesującej Cię balustrady w szybki i łatwy sposób będziesz mógł wycenić zakup, wybrać dostosowane do swoich potrzeb elementy oraz zamówić. W trosce o naszych klientów i ich indywidualne oczekiwania pozostawiamy do wyboru różne wersje między innymi: typ balkonu, typ mocowania, szczegółowo objaśnione wymiary oraz dodatki. Przed wyborem balustrady serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszymi realizacjami, co być może ułatwi Państwu wybór bądź zainspiruje. Życzymy udanych zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.