Wyceń online balustradę typu listwa

Zapraszamy do skorzystania z poniższego kalkulatora, za pomocą którego poznacie Państwo cenę balustrady typu listwa z aluminium do samodzielnego montażu. Służymy fachową poradą jak najlepiej zamocować balustradę.


0° Rodzaj Szkła - Wybierz typ szkła:

SZKŁO ESG 66.2 FL/FL (13.52mm) Folia b/b m2
Szkło termicznie hartowane zgodnie z normą PN-EN 12150
Szlif trapezowy polerowany1° Typ balkonu - Wybierz typ balkonu do wyceny:
2° Typ mocowania
3° Wymiary balkonu - podaj wymiary balkonu w centymetrach*:


cm


cm


cm


cm

* Podaj wymiary surowego balkonu, wymiar poręczy zostanie wyliczony automatycznie4° Dodatki

Rodzaj szkła:
Mocowanie do ściany:
Dodatki:
Wysokość balustrady:
5° Ilość zamawianych sztuk

Wpisz ilość sztuk:
Cena balustrady: BRUTTO
Cena dotyczy kompletnego zestawu balustrad balkonowych do samodzielnego montażu typu listwa (aluminium)

WYLICZONA KWOTA UWZGLĘDNIA TRANSPORT NA TERENIE RP

Wypełnij poniższe dane i wyślij do nas zamówienie balustrady do samodzielnego montażu. Jeżeli wybierzesz formę płatności przelewem, na podany poniżej adres e-mail wyślemy FV, na podstawie której będziesz mógł dokonać płatności.


Po złożeniu zamówienia technik naszej firmy skontaktuje się z Państwem między godziną 9:00 a 15:00 w dniu roboczym w celu doprecyzowania szczegółów zamówienia lub naniesienia niezbędnych poprawek.


Realizacja zamówienia standardowego trwa do 15 dni roboczych. Wysyłka towarów odbywa się najczęściej za pośrednictwem firmy UPS.
Na podany adres email wysłany zostanie link do śledzenia statusu wysyłki po nadaniu paczki. Po wysyłce skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia nadania.

Adres dostawy Podaj dane na które zostanie wysłana przesyłka:

Dane kontaktowe

Dane płatnika WprowadĽ dane płatnika:

Rodzaj Płatności Wybierz preferowany sposób płatności:*W niektórych przypadkach firma może zażądać zaliczki
*pole wymagane

Balustrady szklane w listwie aluminiowej

Samonośne systemy balustrad NIERDZEWNY BALKON przeznaczone są zarówno do montażu na balkonach, klatkach schodowych, tarasach oraz wszystkich innych platformach tego rodzaju. Konstrukcje do samodzielnego montażu charakteryzują się przede wszystkim maksymalnym bezpieczeństwem użytkowania balkonu. Nadają mu jednocześnie nowoczesnego i eleganckiego wyglądu. Aluminium to materiał o bardzo dobrych właściwościach antykorozyjnych, dlatego też balustrady wykonane z tego tworzywa nie wymagają żadnej konserwacji i gwarantują zachowanie najwyższej estetyki przez długie lata. Elementem nośnym w takiej konstrukcji jest szkło hartowane i laminowane o grubości od 88.4 do 1010.4. Konstrukcja tego typu nie zawiera żadnych słupków co dodaje innowacyjnego designu całości. Balustrady szklane w listwie aluminiowej zazwyczaj montuje się w nowoczesnych budynkach, jednakże dostosowanie ich do starszych budynków również nie powinno stanowić problemu. Dzięki rozbudowanej ofercie naszej firmy, każdy będzie mógł dopasować dany model do swoich potrzeb.

Balustrada szklana z aluminium

Nowoczesne balustrady szklane z aluminium oferowane przez naszą firmę dostępne są w różnych systemach. Konfiguracja balustrad bez słupkowych nazywana jest również samonośną. W tej wersji konstrukcja składa się z szyby hartowanej i laminowanej, zamocowanej klinami w specjalnej aluminiowej szynie. Balustradę w takim systemie można zamontować na posadzce betonowej balkonu lub tarasu, a także wzdłuż całej klatki schodowej. Istnieje również możliwość zamontowania osłon na szyny ze stali nierdzewnej. Powłoki ochronne są szczególnie przydatne w konstrukcjach znajdujących się na zewnętrz budynku. Nasze balustrady szklane z aluminium mogą być mocowane na powierzchniach zarówno poziomych jak i skośnych. Systemy NIERDZEWNY BALKON dają możliwość montowania balustrad od góry oraz od dołu. Znajdują one zastosowanie w pomieszczeniach, na balkonach i tarasach oraz na zewnątrz budynków.

Balustrada w listwie aluminiowej

Ofertę naszej firmy tworzą zarówno balustrady do luksusowych hoteli, apartamentowców i biurowców, ale i także prywatnych domów. Wszystkie oferowane produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz najwyższymi normami bezpieczeństwa. Dzięki ogromnej pasji tworzenia nieszablonowych wzorów i elementów, balustrady NIERDZEWNY BALKON stanowią niezwykły element dekoracyjny całego budynku, przykuwając jednocześnie wzrok swoją elegancką stylistyką. Produkty z naszej oferty cechują się niezwykłą odpornością na warunki atmosferyczne, niespotykaną innowacyjnością oraz estetyką wykończenia. Staramy się także zapewnić każdemu klientowi fachową obsługę w doradztwie, doborze odpowiedniego modelu balustrady jak i stworzeniu indywidualnego projektu. Nasze doświadczenie zdobyte podczas realizacji setek projektów pozwala na oferowanie usług najwyższej jakości. Zapraszamy na nasza stronę internetową w celu zapoznania się z całą rozbudowaną ofertą produktową.