Balustrady szklane - sprawdź czy będą pasować do Twojego domu - Nierdzewny Balkon

Chcesz odmienić swój balkon lub taras? A może prace budowlane Twojego nowego domu dobiegają końca i pora pomyśleć o balustradach? Jeśli tak to przed wyborem balustrad upewnij się jakie modele wybrać, aby pasowały do Twojego budynku. Najpopularniejszym, a zarazem obecnie najmodniejszym rodzajem zabezpieczeń balkonów są balustrady szklane. To połączenie lekkiej konstrukcji, nowoczesności oraz nieszablonowego wyglądu. Wyróżniają się na tle innych barierek oraz podnoszą klasę budynku. Jednak jak wszystko mają swoje wady – nie do każdego budynku pasują. Chcesz mieć pewność? Przeczytaj “Balustrady szklane – sprawdź czy będą pasować do Twojego domu.”

Balustrady szklane to jedne z najczęściej wybieranych balustrad przez właścicieli domów jednorodzinnych, biurowców, nowoczesnych bloków oraz hoteli. Ponadczasowe piękno szkła w połączeniu z blaskiem stali nierdzewnej wpisuje się świetnie w styl industrialny. Balustrady te sprawią, że budynek stanie się obrazem lekkości i elegancji. Z całą pewnością podniosą estetykę wizualną obiektu oraz sprawią, że stanie się on smuklejszy oraz atrakcyjniejszy.

Balustrady szklane na rotulach

Balustrada szklana sprawia wrażenie czystego, nieskazitelnego domu, co znacznie wpływa na wrażenia całości architektury. Szkło optycznie powiększa balkon. Jest to jedyny rodzaj barierek balkonowych, który otwiera taras czy balkon na otaczającą naturę. Przeszklona balustrada również pozytywnie wpływa na wnętrze. Pomieszczenie z wyjściem na balkon z balustradą szklaną na rotulach staje się przestronniejsze i bardziej efektowne. Dodatkowo szkło przepuszcza dużo światła naturalnego, dzięki czemu zarówno taras jak i pomieszczenie będzie dobrze oświetlone. Zastosowanie modelu z rotulami bez wątpienia będzie elegancką dekoracją domu. Jednak pamiętaj, że ten rodzaj balustrady pasuję do nowoczesnych budynków. Do tych nieco starszych świetnie spiszą się np. balustrady nierdzewne z wypełnieniem poziomym lub pionowym.

Balustrady tarasowe szklane

Niewątpliwie zaletą barierek szklanych jest ich funkcjonalność. Sprawdzają się jako zabezpieczenie przed upadkami z wysokości, są łatwe w utrzymaniu w czystości, odporne, trwałe oraz eleganckie i modne. Bardzo ważnym atutem dla osób nie mających dużo czasu jest łatwe czyszczenie. Woda w połączeniu z odpowiednią szmatką znacznie usprawni mycie szyby, dzięki czemu balustrady tarasowe szklane będą idealnie lśnić. Szkło jako jeden z nielicznych materiałów jest bardzo odporne na zmienne warunki pogodowe. Jest bardzo wytrzymałe, dzięki czemu zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Mleczne balustrady szklane

Wybór rodzaju balustrad powinien zostać indywidualną decyzją. Dlatego właśnie marka Nierdzewny Balkon umożliwia swoim klientom dopasowanie balustrad do swoich potrzeb oraz gustu. Do indywidualnego wyboru pozostawia między innymi kolor szkła. W ofercie znajdziesz mleczne balustrady szklane, bezbarwne, grafitowe lub w kolorze brązowym. Kwestia wyboru mocowań, wykończenia, wysokości również zależy od wymagań i oczekiwań klientów. W trosce o wygodę udostępniamy konfigurator wyceny on-line, który umożliwia sporządzenia kosztorysu oraz zamówień przez internet. Jest to świetne rozwiązanie dla każdego klienta ceniącego swój czas.

W bogatej ofercie firmy znajdziesz również balustrady nierdzewne z wypełnieniem poziomym oraz pionowym, balustrada na rotulach, portfenetr oraz wiele innych rodzai balustrad. Warto również zobaczyć zdjęcia z realizacji, które mogą stać się swego rodzaju inspiracją.